גב' קרן רביב

נעים מאוד, שמי קרן רביב, אני אמא ל-3 (מתוקים ממש) וקרוב לעשור מלווה נשים, זוגות ומשפחות בתהליכי הריון ולידה, כדולה, מדריכת הכנה ללידה, מטפלת לשיאצו וכמקימה של קהילות וירטואליות לנשים.

אני פעילה מאוד למען זכויות נשים בלידה, אפס הפרדה בין אם לתינוק ובכלל תורמת לעולם, לפחות במה שתלוי בי, איך להפוך את עולמם של הנשים לקל יותר בכל המורכבות הזאת.
אם אסכם את משנתי בקצרה אכתוב שאני מאמינה בכל ליבי והווייתי שאנחנו יכולות לעשות הכל, כל מה שנבחר. בין אם זה ללדת (בדיוק כמו שתבחרי) ובין אם זה להיות אמא במלוא מובן המילה ובמקביל לעבוד כאשת עסקים בחברה תובענית. קיבלנו במתנה יכולות עמוקות לעשות את הג'ינגול היומיומי בנחישות, במסירות ועדיין לשמור על חום, רוך וחמלה. בגלל זה אני אומרת, אנחנו יכולות לעשות ולעסוק בכל דבר שנבחר. מגיעות אליי לקליניקה נשים, לעיתים בשבוע 5, כשרק נודע להן על ההריון, עם התחושה שהן לא מסוגלות ללדת, לא מסוגלות לטפס על ההר הזה ולהצליח, ואני מורידה אותן מההר ועוזרת להן ללכת בשביל ולקבל החלטות לפי מה שהן מרגישות באותו הרגע ולא לפי מה שהן קבעו מראש שיהיה. ולחזק את האמון הפנימי שהן מסוגלות, שיבחרו מה שטוב להן ושהן לא לבד בתהליך הזה. אני מודה שאני מכורה קשות ללידות ושעל אף העבודה התובענית מאוד שאין בה משהו אחד מתוכנן (תנסו לקבוע ארוחת שישי עם חברים ולהיות מוקפצת רגע לפני שהם מגיעים), אני עדה לתהליך מופלא של בריאה יום יום מחדש ואני מברכת על כך. אז בעצם תודה לכן.

עמוד הפייסבוק שלי -
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000188299690 
הטלפון שלי - 052-2459893