דר' הדס כץ שגיא

נעים מאוד,
אני ד"ר הדס כץ שגיא, אמא לשלוש בנות, דוקטור לרפואת שיניים, ובעלת תואר מומחה לרפואת שיניים לילדים ונוער מהמחלקה לרפואת שיניים לילדים במרכז הרפואי הדסה עין-כרם ירושלים.


סיימתי את לימודי בביה"ס לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה עין-כרם ירושלים.
במסגרת 4 שנות הכשרתי כמומחית רכשתי כלים פסיכולוגיים - קוגניטיביים ייחודיים על מנת לתת מענה הוליסטי למטופליי שבינהם גם ילדים בעלי צרכים פיזיים ומנטאליים מיוחדים.  בנוסף, שימשתי כחלק מצוות ההדרכה באונ' בפורטלנד, אורגון בארה"ב (OHSU, Portland Oregon Pediatric Dentistry Department). - בשנים 2006-2007. במשך שנים הייתי חלק מצוות המחלקה בהדסה עין כרם, הן כמנחה של סטודנטים והן כמדריכת מתמחים בתחום. אני מרצה בפורומים מקצועיים ואקדמאיים בישראל ובחו"ל ואף פרסמתי מספר מחקרים אקדמאיים, ביניהם מניעת עששת בטיפול אורתודונטי, שכיחות חבלות בשיניים בילדים הנוטלים ריטלין, איטומי חריצים - מודעות ודרכים להעריך הצלחת הטיפול וכן הלשכות מציצת מוצץ על הסגר ומאפייני אורלים בילדים.
במהלך השנים, וגם קצת כדי לגוון ריכזתי את הקורס לרפואת שיניים לילדים באוניברסיטה בקרמס, אוסטריה (DPU, Danube Private University) , שם נמנתי גם עם צוות המרצים והמדריכים בקליניקות ובמרפאות.
היום אני מתכבדת להיות חלק מועדת הבחינות מטעם משרד הבריאות ונמנת על צוות הבוחנים בבחינות המומחיות הארצית ברפואת שיניים לילדים.
בדצמבר 2015 נבחרתי לכהן כיו״ר האיגוד הישראלי לרפואת שיניים לילדים.
אני בעלת מרפאה פרטית בהוד השרון מוזמנים ליצור קשר ונענה על כל שאלה.

טלפון במרפאה - 0774050816
כתובת האתר: http://www.peledent.co.il/