גב' עדי חיון

נעים מאד,
שמי עדי חיון ואני אמא, אחות R.N, B.sc , יועצת הנקה מורשית, יועצת שינה בכירה, מוסמכת להדרכת עיסוי תינוקות ולהרגעה בשיטת חמשת ה-S והמייסדת של "בייבי בית", טיפת חלב פרטית בסביבה הטבעית.

עם סיום לימודי בבית ספר לאחיות, התחלתי את דרכי בתחום התינוקות וההורות כמנהלת תחנת טיפת חלב של שרותי בריאות כללית. לאחר הכשרה של יועצת הנקה מורשית עברתי לעבוד כיועצת הנקה בבית החולים האוניברסיטאי, שיבא, תל השומר. במקביל, אני מרצה בקורסים בבית הספר האוניברסיטאי לסיעוד באיכילוב ובמסגרות פרטיות, מדריכה במרכזי רפואה והתפתחות ילדים, ומשמשת כיועצת חיצונית לחברות בין-לאומיות כמו  AVENT  ו-BEPANTEN.

"בייבי בית"  היא חזון והתחלה של מימוש והוא במילים פשוטות - שירות טיפת חלב עד הבית.
 בבייבי בית אני מביאה את בשורת הסיעוד והרפואה המתקדמים בעולם בתחומי ההורות הראשונית כמו ייעוץ הנקה, ייעוץ שינה, אחות לילה לתינוק, תזונה ומעבר למזון מוצק, בריאות וגם האם לאחר לידה ובתקופת ההנקה, אל כל בית שצריך אותו. המחשבה מאחורי הרעיון נולדה מתוך הבנה בצורך הבסיסי הראשוני סביב הלידה ותחילת החיים עם התינוק במענה הוליסטי הכולל את מגוון התחומים וההתמחויות אצל גורם מרכזי אחד בשלב הראשון. הרי לא ניתן להסתכל על תינוק דרך חלונות צרים ויש לראותו ואת צרכיו תלויים אחד בשני והם, הוא המכלול.

כאמא וכאחות טיפת חלב הרגשתי אין- ספור פעמים שיש יותר מדי מידע, המון עצות, והכל מפוזר ולא מאורגן במקום אחד. הרגשתי שבסחף המידע אני מחפשת אי של שפיות, וכמוני עוד הורים רבים. בסוף, יצרתי את ה"אי השפוי" והקמתי את בייבי בית, ואני כאן גם בשבילכם.

הטלפון שלי - 054-7247414
כתובת האתר שלי - www.babybait.co.il