גב' מאיה דובינסקי

היי, שמי מאיה דובינסקי ואני יועצת הנקה מוסמכת IBCLC.
אני אמא לשתי בנות, מקימת מרכז ההורות "זולזו", יועצת הנקה מטעם קופת חולים כללית, יועצת הנקה במחלקת היולדות של בית החולים איכילוב, במלון הולדות מאמי ליס ובקליניקת ההנקה של זולזו, ומנהלת פורטל ההנקה lehanik.com.  

כשילדתי את בתי הבכורה תמר, היה לי מאוד חשוב להניק. כבר לפני הלידה חשבתי שארצה להניק ודמיינתי את ההנקה כחיבור מושלם ביני ובין הבת שלי. לצד החלומות היו לי גם פחדים שלא אצליח. הגעתי ללידה במחשבה של "יהיה מה שיהיה". לאחר הלידה הצלחתי להניק אך מהר מאוד התעוררו בעיות בהנקה שגרמו לי תסכול רב. היו לילות שבהם אני ותמר פשוט בכינו יחד.

בעצת חברות החלטתי להזמין יועצת הנקה שתעזור לי. היועצת עזרה לי לחזור לדרך המלך בהנקה ולהגיע למה שדמיינתי. אחרי שראיתי כמה היא עזרה לי החלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיי. לאחר שסיימתי את הכשרתי כמדריכת הנקה הקמתי את מרכז ההורות "זולזו" בתל אביב מתוך מטרה להפוך אותו למקום מפגש וחיבור בין הורים ויצירת קהילה תומכת. אני אוהבת לעבוד עם אנשים ולהרגיש שאני משפיעה לטובה על חייהם של הסובבים אותי. 

אני מאמינה שכשמשפחה חדשה נולדת, נולד איתה עולם חדש ומיוחד. כל משפחה מפלסת את דרכה בתוך עולם ההורות ואין דרך אחת נכונה. כאשר אני מגיע למשפחה אני מנסה לראות איך אוכל לעזור להם להגיע לפתרון הנכון עבורם. 

ניתן ליצור עימי קשר