אפרת פינקלר

נעים מאוד,
שמי אפרת פינקלר ואני מלווה התפתחותית לתינוקות, המתמחה בעבודה עם תינוקות עם איחור או עיכוב התפתחותי.

בבית בו גדלתי, נחשפתי לעולם העבודה עם ילדים לקויי למידה ומשפחותיהם. זאת גם הייתה עבורי נקודת המפגש הראשונה עם הקשר שבין בעיות מטוריות לבין לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, נושא אשר קרוב לליבי ומרתק אותי מאז ועד היום.
במרוצת השנים, לכשבגרתי הבנתי כי תחום עיסוקי חייב לבטא נושא זה וחשתי כי המקום הכי נכון להתחיל בו הוא בעבודה עם תינוקות.
עם סיום לימודיי באוניברסיטה הפתוחה, שם סיימתי תואר B.A במדעי החברה והרוח, המשכתי ללמוד ליווי התפתחותי בביה"ח "אסף הרופא" אצל ד"ר חווה שלהב. במסגרת זו התמחיתי בשיטת "Child’s Space", המבוססת על עקרונות שיטת הפלדנקרייז. אחד העקרונות המצויים בבסיסה של שיטת טיפול זו, הוא שיכלול היכולת הטבעית, כך שכל אדם, מגדול ועד קטן, מסוגל להגיע לתנועה יעילה ואפקטיבית בהתאם ליכולותיו הבסיסיות,תוך מיצוי הפוטנציאל הרב הטמון בו.
בנוסף, וכחלק מהמסע של חיי, אני ממשיכה לפתח את תחומי ידיעותיי בעולם התפתחות תינוקות, ולפני שלוש שנים סיימתי לימודי הכשרת מטפלים בשיטת "מפנה"  לטיפול באוטיזם בתינוקות. מאז סיום לימודי אני עובדת גם עם פעוטות המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי ועוזרת להם להשתלב בחברה.
ההבנה כי השנה או אפילו השנתיים הראשונות לחיינו הן המשמעותיות ביותר ובהן אנו מקבלים ויוצרים את הבסיס המוטורי, הרגשי, הקוגנטיבי והשפתי, גרמה לי לרצות לעבוד עם תינוקות ולוודא כי יקבלו את הבסיס הטוב ביותר עבורם להמשך חייהם הבוגרים.
אני מאמינה כי גילוי מוקדם של בעיות בהתפתחות והתערבות מוקדמת מאפשרים להעניק לתינוק את הטיפול הטוב ביותר, ובמקביל מאפשרים ומסייעים רבות לתינוק להגיע לתוצאות הטובות ביותר, תוך מימוש הפוטנציאל הטבעי הטמון בו.

ניתן להשיג אותי בטלפון - 050-7869334
ולבקר באתר שלי - www.childdevelopment.co.il