ד"ר גילי גולדבלט

נעים מאוד! שמי גילי גולדבלט ואני מומחה לרפואת ילדים.
אני גר ברחובות ואב לשלושה.

לאחר 7 שנים בהן עבדתי כפאראמדיק בניו יורק, השלמתי את לימודי הרפואה בטכניון ואת התמחותי ברפואת ילדים התחלתי בבית החולים ״מאיר״ וסיימתי בבית החולים ״ברזילי״.

כיום אני עובד ומקבל מטופלים במרפאה עצמאית ברחובות. בשנת 2015 נחשפתי לתופעה מדאיגה בפייסבוק, הרשת החברתית המוכרת והגדולה ביותר - שאלות הדורשות מענה מקצועי ובמקרים מסויימים אף באופן דחוף, הועלו בקבוצות של אמהות ונענו ע״י גולשים ללא בסיס מקצועי או הכשרה רפואית. במקרה הטוב, העצות אמנם לא הועילו אך גם לא הזיקו אך במקרה הפחות טוב - עלולות היו להיות מסכנות חיים באופן מוחשי וממשי.

כך נולדה קבוצת Yeladoctor, קבוצה הנותנת מענה מקצועי ואמין לשאלות הקשורות לבריאות ילדים במגוון היבטים - רפואי, רגשי, מוטורי, תזונתי ועוד, אך אינה מקום לאבחון פרטני או המלצות לטיפול.

צוות הקבוצה המסור מורכב ממאגר נרחב של מומחים ואנשי מקצוע: רופאי ילדים, אחיות טיפת חלב, רוקחות, רופאי עיניים, שיניים, גסטרו, אורתופדים, פיזיותרפיסטים, כירורגים, אלרגולוגים, פסיכולוגים, קלינאיות תקשורת, תזונאיות, יועצות גמילה, עובדות סוציאליות, מומחי גנטיקה, מרפאות בעיסוק ואפילו וטרינר.

חברי הקבוצה נהנים לא רק מתשובות מהימנות של הצוות המקצועי אלא גם נחשפים לשאלות של חברי הקבוצה האחרים, משתתפים בדיונים, הרצאות וסרטונים המפורסמים בקבוצה באופן קבוע.

ניתן ליצור עימי קשר בקליניקה ברחובות : 08-6889088
בקליניקה אני מקבל חברים של כללית ומאוחדת ובאופן פרטי.
מוזמנים להצטרף לקבוצת ילדוקטור בקישור כאן