לירון אדם נוי

נעים מאוד, שמי לירון אדם נוי, מרפאה בעיסוק, מלווה התפתחותית ומסיימת בקרוב תואר שני בתכנית הבינתחומית להתפתחות הילד באוניברסיטת חיפה. נשואה לארז ואמא לגבע המהמם ובעלת ניסיון רב בטיפול במגוון רחב של ילדים מגילאי 0-9. 

בשבע השנים האחרונות עבדתי כמרפאה בעיסוק במסגרות של התפתחות הילד, מסגרות חינוכיות בחינוך המיוחד ובמסגרת בית ספר יסודי בתור מדריכת סטודנטיות מטעם אוניברסיטת תל אביב. יש לי ניסיון רב בהדרכת הורים, סטודנטים וצוותים חינוכיים. כמרפאה בעיסוק אני מקדמת את תחומי העיסוק של הילד (משחק, למידה, עצמאות בתפקודי יומיום, פנאי וחברה) מתוכם עבודה עם עיכובים התפתחותיים, ASD, קשיים בעיבוד והוויסות החושי, מוטוריקה עדינה וגרפו-מוטוריקה, קשיי קשב וריכוז ועוד. בוגרת קורס התפתחות מלידה, קורס ליווי התפתחותי לנשות מקצוע, מביאה אל הליווי ההתפתחותי את הידע והניסיון שרכשתי בטיפול כמרפאה בעיסוק.

במסגרת התואר השני אני מעמיקה בעולם ההתפתחותי-רגשי של הילד והתינוק, עולם זה הפך כחלק אינטגרטיבי ובלתי נפרד מהיותי כמטפלת. אני רואה את הילד כעולם שלם ולא כחלקים וההסתכלות שלי על כל ילד היא הוליסטית. 

אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר במייל: lironadam@gmail.com או בטלפון: 0548028702 ולעקוב אחרי באינסטגרם https://www.instagram.com/lironan_development