גב' אורית רובין - בן חיים

נעים מאוד,
אני אורית רובין-בן חיים, פסיכולוגית התפתחותית לילדים ואמא לארבעה.
בעלת קבוצת הפייסבוק "אמא'לה שאלות – תשובות לאמהות עם מלא שאלות".

במהלך שנות עבודתי בגני ילדים, בשירות פסיכולוגי חינוכי ובמכון להתפתחות הילד צברתי ניסיון עשיר ומגוון בעבודה התפתחותית וחינוכית עם ילדים והורים.
עבדתי בשירות הפסיכולוגי החינוכי התפתחותי של עיריית הרצליה, שם ליוויתי צוותים חינוכיים במעונות יום, בגני ילדים מהחינוך הרגיל ומהחינוך המיוחד ובשנים האחרונות אני פסיכולוגית בצוות המכון להתפתחות הילד בבית חולים מאיר, שם אני מאבחנת ומטפלת בילדים עם קשיים התפתחותיים שונים ומגוונים מאוד.
בקליניקה הפרטית אני מציעה מגוון סוגי טיפול לילדים ולהורים: קבוצות חברתיות, טיפול פרטני, טיפול הורה-ילד, הדרכות הורים ואבחונים פסיכולוגיים.

כשילדתי את בתי הבכורה, הייתי מלאת בטחון באינטואיציה האמהית שלי ובכישורים ההוריים הטבעיים, שהועברו אלי מדור לדור מכל האמהות שלי, ומצויידת בידע ובהבנה שרכשתי בלימודי הפסיכולוגיה באוניברסיטה. ובכל זאת, האתגר המתמשך שבהורות, המשנה את פניו מדי יום ומציב סוגיות חדשות ולבטים מורכבים, אינו דומה לשום דבר אחר שהכרתי או התנסיתי בו בחיי.
ההורות נתפסה במשך דורות כעניין טבעי, שאין צורך ללמוד אותו ואפילו לחשוב אותו, אבל בדורנו אנחנו עדים לתהליך של שינוי תפיסתי והתעוררות של הורות אחרת שמעזה לשאול, להתייעץ, להודות בקשיים ולפנות לעזרה. הורות שמבינה שיש יותר מדרך אחת לעשות דברים נכון ומתאמצת למצוא את הדרך הנכונה להורים המסויימים שאנחנו לילדים המסויימים שנולדו לנו במשפחה המסויימת שלנו.

כתובת האתר שלי: www.oritherapy.com
הטלפון שלי – 052-2299336